O nas

onas

Z pasji do nieruchomości ...

Firma Domnet Nieruchomości  powstała w 2018 roku, jej założenie pokierowane było pasją do nieruchomości i nadawaniu im nowego życia. 

Naszą domeną jest dawanie nowego życia, starym i zapomnianym przez wszystkich kamienicom. Kamienice przechodzą gruntowny remont i odzyskują dawny blask. Naszym atutem jest to, iż nie jesteśmy pośrednikami. Wszystkie kamienice są naszą własnością w związku z czym klient nie ponosi kosztów prowizji jak w innych agencjach nieruchomości.  Nasze zasoby stale się powiększają , a w głowach mamy jeszcze wiele pomysłów. 

Nasze mieszkania świetnie nadają się dla studentów, pracowników kontraktowych oraz osób pragnących zamieszkać w Gliwicach lub Zabrzu w krótkim terminie. W naszych zasobach posiadamy: mikrokawalerki, kawalerki, kawalerki z aneksem sypialnianym, mieszkania dwupokojowe. Mieszkania są komfortowo wyposażone i umeblowane wg najnowszych trendów w standardzie hotelowym, budynki są  monitorowane. 

Jeśli cenisz sobie wygodę, pragniesz zamieszkać ze swoją druga połówką, na pewno znajdziesz coś dla siebie w naszej ofercie. Oferujemy również usługi dodatkowe w formie pralni lub sprzątanie na zamówienie.

 Jeśli masz mieszkanie do remontu, a nie chcesz przechodzić sam przez remont , pozwolenia budowlane – również możesz zwrócić nam taką usługę, chętnie doprowadzimy twoje mieszkanie do stanu na którym wiele zyskasz przy sprzedaży nieruchomości. 

Nasze biuro znajduje się w Gliwicach przy ulicy Chorzowskiej 56. Jesteśmy otwarci  od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16. 

Nasz team oddelegowany do obsługi klienta, to tak na prawdę trzy osoby Sabina, Ania i Marzena –  działamy cuda dzwoń 🙂