pl Polish
en Englishpl Polish
Menu Zamknij
previous arrow
next arrow
Slider

Firma Domnet Nieruchomości powstała z pasji do nieruchomości. 

Naszą domeną jest dawanie nowego życia, starym i zapomnianym przez wszystkich kamienicom. Kamienice przechodzą gruntowny remont i odzyskują dawny blask. Naszym atutem jest to, iż nie jesteśmy pośrednikami. Wszystkie kamienice są naszą własnością w związku z czym klient nie ponosi kosztów prowizji jak w innych agencjach nieruchomości. Na chwilę obecną posiadamy w swoich zasobach trzy kamienice mieszczące się w Zabrzu, Gliwicach i Sopocie.

Nasze mieszkania świetnie nadają się dla studentów, pracowników kontraktowych oraz osób pragnących zamieszkać w Gliwicach lub Zabrzu w krótkim terminie. W naszych zasobach posiadamy: mikrokawalerki, kawalerki, kawalerki z aneksem sypialnianym, mieszkania dwupokojowe. Mieszkania są komfortowo wyposażone i umeblowane wg najnowszych trendów w standardzie hotelowym, budynek jest monitorowany. 

Jeśli cenisz sobie wygodę, pragniesz zamieszkać ze swoją druga połówką, na pewno znajdziesz coś dla siebie w naszej ofercie. Oferujemy również usługi dodatkowe w formie pralni lub sprzątanie na zamówienie. 

Nie zwlekaj, postaw na swoją samodzielność i niezależność, my na pewno Ci w tym pomożemy. Nasz personel dołoży wszelkich, aby się Państwu z nami dobrze  mieszkało