szara5

SZARA 5

Jeszcze całkiem nie dawno ciemna, zaniedbana kamienica dziś nabrała nowego wymiaru. Kamienica zyskała nowy blask, ma do zaoferowania mieszkania dla studentów, pracowników oraz osób pragnących zamieszkać w Gliwicach. Już nie trzeba trzymać wszystkiego w małym ciasnym pokoju. Nasza kamienica to 3 piętrowy budynek w którym znajduje się 15 mieszkań, gotowych na przyjęcie studentów. Do zaoferowania mam 4 typy mieszkań:

STUDIO A – to kawalerka z aneksem sypialnianym przeznaczone dla 1 lub 2 osób
STUDIO B – to kawalerka przeznaczone dla 1 lub 2 osób
STUDIO C – to mikro kawalerka przeznaczona dla 1 osoby
STUDIO D – dwa pokoje przeznaczone dla 1 lub 2 osób

Cenisz sobie wygodę, pragniesz zamieszkać ze swoją druga połówką, na pewno nasza oferta zadowoli Twoje oczekiwania. Do Dyspozycji najemców mamy w pełni wyposażone i umeblowane mieszkania. Kamienica usytuowana jest w Gliwicach przy ulicy Szarej , która należy do ścisłego centrum Gliwic. Do najbliższego wydziału Politechniki tj. Wydziału Filologicznego jest 6 minut spacerem. Nie daleko znajduje się również główny kampus Politechniki Śląskiej, który oddalony jest zaledwie 600 m. Dobrze rozwinięta komunikacja miejska pozwala na szybkie dotarcie w każdy zakątek Aglomeracji Śląskiej. Do Dworca PKP można dojść w 10 minut, a główny dworzec autobusowy znajduje się jeszcze bliżej Kamienicy znajduje się zaledwie przecznicę dalej od zjazdu na DTŚ oraz DK 88 jest to droga prowadzącą bezpośrednio na strefę ekonomiczną.
Ulica Szara to mała i boczna uliczka odbiegająca od ulicy Jagiellońskiej. Mieszkanie tutaj posiada liczne atuty: cisza, przyległy duży teren zielony oraz bezpłatna strefa parkingowa. W bezpośrednim sąsiedztwie budynku pozostawisz bezpłatnie samochód.

STUDIO A

Apartamenty  o całkowitej powierzchni ok.25 m2. Składa się z pokoju z aneksem kuchennym. Dodatkowo posiadają  aneks sypialniany, który nie jest oddzielnym pokojem, jednak pozwolił na wyodrębnienie strefy wypoczynku. Do apartamentu przynależy łazienka wyposażona w kabinę prysznicową. Apartament jest podłączone do nitki centralnego ogrzewania znajdującej się w kotłowni budynku. W skład wyposażenia wchodzą: meble kuchenne, płyta indukcyjna, lodówka, okap, stół z 2 krzesłami, narożnik, komoda, szafa ubraniowa, łóżko 140 cm. 

Studio-A-9-1
Studio-A-10-1
Gliwice-korytarz1-3
Studio-A6-1
Studio-A3-1
Studio-A-9-1 Studio-A-10-1 Gliwice-korytarz1-3 Studio-A6-1 Studio-A3-1

STUDIO B

Apartament o całkowitej powierzchni ok. 22 m2. Apartament składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym. Do apartamentu przynależy łazienka wyposażona w kabinę prysznicową. Apartament jest podłączony do nitki centralnego ogrzewania znajdującej się w kotłowni budynku. Wyposażenie : meble kuchenne, płyta indukcyjna, lodówka, okap, stół z 2 krzesłami, narożnik, komoda, szafka RTV, szafa ubraniowa. Cały układ i aranżację przedstawiają zdjęcia. Pomieszczeniem wspólnym dla wszystkich apartamentów jest pralnia wyposażona w pralki i suszarki mechaniczne.

Gliwice-korytarz1-3
Studio-B-4-1
Studio-B6
Studio-B9
Studio-B8
Gliwice-korytarz1-3 Studio-B-4-1 Studio-B6 Studio-B9 Studio-B8

STUDIO C

Apartamnet o całkowitej powierzchni ok 15 m2. Jest to tzw. mikrokawalerka. Jest to jeden z najmniejszych apartamentów  w całej kamienicy, nie traci on jednak swojego uroku i poprzez bardzo funkcjonale wyposażenie i ciekawą aranżacje zapewnia wszystkie niezbędne wygody. Wyposażenie: meble kuchenne, płyta indukcyjna, lodówka, okap, stół z 2 krzesłami, rozkładana sofa, szafki, szafa ubraniowa. Cały układ i aranżację przedstawiają zdjęcia. Pomieszczeniem wspólnym dla wszystkich apartamentów jest pralnia wyposażona w pralki i suszarki mechaniczne.

Studio-C-1-l
Studio-C-4-l
Studio-C7
Gliwice-korytarz1-3-1-
Studio-C-8
Studio-C-1-l Studio-C-4-l Studio-C7 Gliwice-korytarz1-3-1- Studio-C-8

STUDIO D

Apartament  jest podłączony do nitki centralnego ogrzewania znajdującej się w kotłowni budynku. Ogrzewanie będzie rozliczane w czynszu. Wyposażenie apartamentu: meble kuchenne, płyta grzewcza, lodówka, stół z krzesłami, szafa, łóżko sypialniane. W całym mieszkaniu jest swobodny dostęp do Internetu. Pomieszczeniem wspólnym dla wszystkich mieszkań jest wspólna pralnia mieszcząca się w piwnicy budynku, w której będzie można wyprać i od razu wysuszyć pranie.

studio-d-11
StudioD2
Studio-D8
Gliwice-korytarz1-2-l
Studio-D-8
studio-d-11 StudioD2 Studio-D8 Gliwice-korytarz1-2-l Studio-D-8